Värsked sooduspakkumised:

 • Aeg Sihtkoht  Hind al.

Hispaania reisidHispaania - Tenerife (Kanaari saared)

Igavese kevade lummavat saart Tenerifet on nimetatud Euroopa viimaseks paradiisisaareks - põhjuseks vulkaanilise päritoluga saare üllatavalt mitmekesine ja ammendamatu loodus. Siin on lopsakat rohelust, tihedad metsad, kõrbed, kaljune liigendatud rannajoon ja kuldsed liivarannad.

Lend toimub marsruudil Tallinn - Tenerife - Tallinn. Lennuaeg Tallinnast Tenerifele u 6 t. Transfeer lennujaamast hotellidesse kestab 20 kuni 50 min.

Meie kuurordid Tenerifel on:

Saare lõunaosas asuv populaarne Playa de Las Americas, mis on tuntud oma heatasemeliste hotellide ja aktiivse ööelu poolest ning rahulik maalilise rannajoonega Los Gigantes.

Pakume teile laia valiku hotelle – alates lihtsatest ja mugavatest kööginurgaga apartementidest kuni luksuslike 4*-5* hotellideni. Kindlasti leiate nende hulgast endale sobivaima variandi!Miks minna Tenerifele?

 • Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas eas inimestele. Siin leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust. Noori paelub tempokas ööelu ning lai valik aktiivse puhkuse võimalusi. Vanem puhkaja naudib kindlasti imepärast maastikku ja mõnusat kliimat. Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid, millest tuntuim on Loro looduspark, kus on imetlemiseks suures valikus eksootilisi taimi ja loomi. 
 • Ilm on meeldivalt mahe ning pakub võimalust tunda rõõmu suvesoojast. Laiad liivarannad lausa kutsuvad rannamõnusid proovima.
 • Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik. Teide ’kuumaastikku’ näete filmiklassikasse kuuluvates ’Ahvide planeedis’ ja ’Tähesõdades’. Põhja- ja lääneosas pakuvad silmailu metsadega kaetud mäed, lopsakalt rohelised orud ning maalilised järsud kaljulõhed. Saarel on suurepärased võimalused aktiivseks puhkuseks. Spordilembene puhkaja saab valida tennise, squashi, golfi, sukeldumise, kalapüügi, purjelauasõidu, jalgrattasõidu, matkamise jpm alade vahel.

Hispaania - Costa del Sol

Otselennud Tallinnast Malagasse toimuvad 12. septembrist kuni 10. oktoobrini 2014 (viimane väljumine) 

Costa del Solis ootavad teid vilgas ööelukeskus Torremolinos, maaliline Benalmadena, kauni rannapromenaadiga Fuengirola ning maailma kuulsuste lemmikpaik, Euroopa prestii%u017Eikamate kuurortide hulka kuuluv Marbella. Sihtkohas võtavad teid vastu Aurinko reisiesindaja, kes viib läbi ekskursioonid ning on abiks võimalike probleemide lahendamisel.


Miks Costa del Sol?

 • Costa del Sol on Hispaania populaarseim puhkusepiirkond. Üle 300 päiksepaistelise päeva aastas ning 160 km pikkune liivane rannik meelitab kohale nii tavapuhkaja kui ka nn "rikkad ja ilusad" kogu maailmast. Turistide jaoks on olemas kõik puhkamiseks vajalik - suur hotellivalik, restoranid-baarid, ajaveetmiskohad, sportimisvõimalused, erinevad lõbustus- ja huvipargid.
 • Costa del Sol on suurepärane lähtepunkt Hispaania võlude avastamiseks. Andaluusia autonoomne piirkond, kuhu Costa del Sol kuulub, on vaatamisväärsuste poolest Hispaania üks põnevamaid. Suurepärased keskaegsed mälestusmärgid Sevilla, Cordoba, Ronda ja Granada paiknevad kõigest paarisaja km raadiuses. Päevaste ekskursioonide ulatusse jäävad ka Suurbritanniale kuuluv Gibraltar ja araabia eksootikat pakkuv Maroko.
 • Torremolinos, Benalmadena ja Fuengirola sobivad hästi perepuhkuseks, sest lisaks liivarandadele on lähedal mitmeid lapsi paeluvaid vee-ja huviparke: Tivoli World Benalmadenas, Torremolinose veepark, Benalmadena akvaarium, Fuengirola loomaaed ja veepark, Selwo looduspark Esteponas.
 • Piirkonna loodus on kaunilt vaheldusrikas. Mäed ja orud, kirgassinine meri, laugjad liivarannad vaheldumisi maaliliste kaljudega, hooldatud golfiväljakud, lumivalgete majadega Andaluusia külad mäenõlvadel – see on kirgastav esteetiline elamus.
 • Torremolinos, Benalmadena ja Fuengirola on vilka eluga kosmopoliitsed kuurordid, kus on laiad liivarannad, piisav valik hotelle ja ajaveetmiskohti ning aktiivne ööelu. Nad on paslikud nii aktiivse puhkuse harrastajatele kui ka lihtsalt päikesenautijatele.

Plussid
Vaheldurikas loodus, laiad liivarannad.
Suur hulk erinevaid ajaveetmisvõimalusi.
Arvukad teema- ja veepargid.
Põnevad ajaloomälestised

Miinused
- Kohalikud ei räägi meelsasti võõrkeeli.
- Aprillis võib merevesi tunduda üsna karastav.

Hispaania - Mallorca

Otsereisid Tallinnast  Mallorcale toimuvad kolmapäeviti 24.04.-05.06.2013 (viimane väljumine).
Mallorcal on pakkuda kõike, mida turist eales vajada võiks: ilusad rannad, kaunis mägine loodus, lõputu hulk erinevaid söögi- ja joogikohti nii päevaseks kui õhtuseks ajaveetmiseks, lõbutsemiskohad igale eale, vahvad teema- ja veepargid, mitmekesised sportimisvõimalused, parajalt vaatamisväärsusi ning loomulikult küllaldaselt päikest.

Pakume teile võimalust puhata mitmes erinevas Mallorca kuurordis

Pealinnast u 2 km kaugusel läänes asub üks saare vanimaid kuurorte Cala Mayor, kus tänapäeval paikneb kuulsa Katalaani kunstniku Joan Miro muuseum ning Marivent – Hispaania kuninga suveresidents. Palmast u 15 km lääne poole jäävad Palma Nova ning kohe selle kõrval asuv inglise noorte  lemmikpaik Magalluf, mida iseloomustavad noortele meeltmööda tempokas ja lärmakas ööelu.
Mõnusaks perepuhkuseks soovitame hubast Santa Ponsa kuurorti, mis jääb Magallufist u 5 km ning pealinn Palmast  umbes 22 km kaugusele. Samas on Santa Ponsa keskuses üsna vilgas ööelu ning ohtralt baare ja ööklubisid. Kõikidest nimetatud kuurortidest on võimalik ühineda Aurinko pakutud ekskursioonidega.

* Transfeer hotellidesse kestab 20-50 min.
* Sihtkohas ootavad teid Aurinko esindajad, kes võtavad teid lennujaamas vastu, viivad läbi ekskursioonid ning on abiks võimalike probleemide lahendamisel.Miks minna Mallorcale?

 • Mallorcal on pakkuda kõike, mida turist eales vajada võiks: ilusad rannad, kaunis mägine loodus, lõputu hulk erinevaid söögi- ja joogikohti nii päevaseks kui õhtuseks ajaveetmiseks, lõbutsemiskohad igale eale, vahvad teema- ja veepargid, mitmekesised sportimisvõimalused, parajalt vaatamisväärsusi ning loomulikult küllaldaselt päikest.
 • Väikese saare kohta on Mallorca loodus hämmastavalt mitmekesine. Saare ligi poole tuhande km pikkusel rannikul võib kohata nii raskesti ligipääsetavaid türkiissinise veega liivaseid lahesoppe kui ka pikki, laugjaid valge liivaga randu. Vaatamata suurele turistidehulgale on ikka võimalik leida privaatsust pakkuvaid puutumatuid paiku, kus rahus tõelist Mallorcat nautida. Imelist looduspilti täiendavad männimetsadega kaetud mäenõlvad, mille kõrgus on kohati rohkem kui 1400 m üle merepinna ning oliivi- ja apelsinisalud tasasel keskmaal.
 • Pealinn Palma de Mallorcas on palju põnevaid arhitektuurimälestisi, millest tuntuim on lahekaldal asuv imposantne Palma katedraal ( La Seu, katalaani k.). Majesteetlik gooti kirik rajati 14.-16.sajandil ning on muutunud linna sümboliks. Lisaks köitvale arhitektuurile pakub Palma de Mallorca piisavalt ajaveetmisvõimalusi, mille hulka kuuluvad muuseumid, kunstigaleriid, kaubanduskeskused, baarid ja ööklubid.

  Plussid
  Maaliline loodus
  Kaunid väikesed lahesopid
  Laiad heleda liivaga rannad

  Miinused
  - Turistide rohkus suvisel kõrgperioodil

Hispaania - Gran Canaria

Gran Canaria on Kanaari saarte seas üks kõige mitmekesisemaid puhkamisvõimalusi pakkuv saar. Siin on suur valik sportimisvõimalusi, heatasemelised golfiväljakud, lai valik lõbustus- ja teemaparke, ööklubid, baarid-restoranid, vabaaja- ja kaubanduskeskused. Kindlasti leiab igaüks endale sobivaima puhkuseviisi. Loe lähemalt...

Hispaania üldinfo

Hispaania on tõeline Püreneede pärl ja vaevalt, et isegi Euroopas leidub riiki, mis suudaks turistile pakkuda sama head ja mitmekesist puhkust, mis vastaks kõige erinevamatele nõudmistele. Väga puhas Atlandi ookeani rannik, suurepärased Vahemere supelrannad, kõrged mäed ja kiviviske kaugusel olev Aafrika avaldavad muljet isegi kõige nõudlikumale turistile. Lisaks veel rikkalik ajalooline pärand, kõige kaasaegsemad hotellid ja meelelahutused – kõik see on Hispaania. Hispaania kuurordid erinevad oma asukoha poolest, neid on nii saartel kui mandril. Mõlemate populaarsus on väga suur ja see kasvab iga aastaga. See, mis igal aastal miljoneid turiste kõigist maailma maadest Hispaaniasse kokku meelitab, ei ole ainult ilus ilm, puhas meri ja suurepärane teenindus, vaid ka võimalus puhkuse ajal Hispaania sajanditepikkuse ajaloo ja kultuuripärandiga tutvuda. Korrida, kuningapalee, Madriidi muuseum, Gaudi arhitektuurišedöövrid Barcelonas – kes neist kuulnud poleks. Kümned miljonid Hispaaniasse armunud inimesed pöörduvad siia üha uuesti ja uuesti tagasi. Puhkus Hispaanias võlub ja vallutab alatiseks.

Kliima: Hispaanias on hämmastavalt meeldiv kliima, mis teeb seal puhkamise igal ajal väga mugavaks. Vaatamata mitmele kliimavööndile valitseb siiski põhiliselt vahemereline subtroopiline kliima pehme lühikese talve ja kuiva kuuma suvega.

Keel: Ametlik riigikeel on hispaania keel, kuid räägitakse ka saksa, itaalia ja prantsuse keelt. Provintsides räägitakse kohalikke keeli – kastiilia, galiitsia ja baski keelt.

Köök: Hispaania on kuulus oma köögi, õigemini oma erinevate regioonide köökide poolest, millele on avaldanud mõju kohalik kliima ja kombed. Üldiselt võib hispaania köögi kohta öelda seda, et toitu armastatakse veinis hautada(lõuna- ja lääneosas punases ning valges veinis idas), lambajuustuga vormiroogi ja grillimist. Kõigi hispaania köökide eripäraks on rohke värske salvei ja peenestatud kreeka pähklite kasutamine. Tunda on traditsioonilise Lõuna-Prantsusmaa ja kreeka köögi tugevat mõju. Originaalsematest toitudest võib ära märkida supi escudella, praetud sealihavorstikesed valgete ubadega botifarra-amps , merekuradisupp suke de peich dessert mel i mato (kohupiim meega). Laialt tuntud on kastmed sofrito, samfaina, ali-oli (küüslauk ja taimeõli ) ja picada . Kindlasti peaks proovima sarsuelat, segu kohalikkest mereandidest. Hispaanias töötab enamik restorane, kohvikuid ja baare keskööni, seda eriti puhkepiirkondades, kuid paljudes kohtades teenindatakse põhimõttel „teenindame seni kuni viimane klient on lahkunud”. Hispaania restoranid on jagatud viiesse kategooriasse nn. kahvlite arvu järgi. Kategooria „Viis kahvlit” antakse vaid väga kõrgetasemelistele restoranidele. Restorani peaukse juures on väljas menüü, kus on ära toodud ka toitude hinnad. Üldiselt ei ole toit Hispaanias eriti kallis.

Soovin sooduspakkumisi e-mailile

Reisikindlustus

Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt!
Kiire, lihtne ja mugav viist sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt.

Vali kindlustusfirma:
salva