Värsked sooduspakkumised:

  • Aeg Sihtkoht  Hind al.

Egiptuse reisid

Sharm el Sheikh - Siinai päikeseline pärl!

10 000 elanikuga Sharm el Sheikh, Egiptuse kaasaegseim ning tuntuim turismikuurort, paikneb Punase mere kaldal Siinai poolsaare lõunatipus. Sharm el Sheikh on tuntud heade hotellide, kaunite randade, suurepäraste sukeldumis-ja snorkeldamisvõimaluste poolest. Siin asub 18-rajaline maailmatasemel golfiväljak ja mitu kasiinot.
Sharm el Sheikhi turismilinnakesse Naama Bay (tõlkes „meeldiv laht") kogunevad turistid õhtuti einestama ja sisseoste tegema. Aega võib mõnusasti mööda saata tuledesäras rannapromenaadil jalutades, vesipiibukohvikus või ööklubides. Tasub ära käia ka Vanas Sharmis, kus restoranid ei näe nii kutsuvad välja, kui Naama Bay peatänaval, kuid just siin saab maitsta parimaid kohalikke roogi. Sharm el Sheikhis on kõik võimalused mõnusaks puhkuseks.

Vaata lisainfot!

Hurghada - Meelierutavalt värvikas!

Kuurort on rajatud küll juba 20. sajandi esimesel poolel, oli Hurghada veel hiljaaegu vaikne kalurikülake. Tänaseks on temast saanud üks populaarsemaid puhkuse- ning sukeldumiskeskusi Punase mere ääres. Siiski ei ole Hurghada vaid pelgalt turismikeskus, siin elab ka 50 000 kohalikku elanikku.

Hurghadas on kaks keskust - vanem linnaosa El Dahar ja uus keskus Sakkala.

Vaata lisainfot!

Dahab - Pikad rannad ja lahe atmosfäär!

Dahab on väike linn, mis asub Siinai poolsaare kagu osas umbes 80 km Sharm el Sheikhist. Noorte ja nooruslike rändajate seas populaarne kuurort Dahab on oma nime saanud kuldkollaste liivakivikaljude ja kuldkollase liivaga randade järgi - „dahab" tähendab araabia keeles kulda. Turismilinnake on välja kasvanud Assalah'i beduiinikülast, seda nime kannab palmidega palistatud rannapromenaadiga keskus praegugi. Dahabiks nimetavad kohalikud küla äri - ja administratiivkeskust.

Vaata lisainfot!

Nuweiba - rahulik ja rõõmsameelne

Nuweiba on rannikulinn Siinai poolsaare idaosas, mis pesitseb Siinai mägede ja Aqaba lahe vahel. Nuweibast õhkub rahulikkust ja rõõmsameelsust, mis aitavad meeldiva puhkusemeeleolu luua.

1980'ndate alguses oli Nuweiba lemmik puhkekoht individuaalreisijate hulgas, sest puhkekoha eelisteks on keskne asukoht ja siinne looduslik ilu. Tänapäeval on Nuweibas võimalik igal sammul tajuda kohalike sõbralikkust, paiga ehedust ja unikaalsust.

Vaata lisainfot!

Taba

Taba, rahvusvaheline piirilinn, Sharm el Sheikh´ist 220 kilomeetrit põhjas, on kui paradiis vaatega Jordaaniale, Iisraelile, Saudi Araabiale ja Egiptusele.

Taba erakordne asukoht ja puutumata loodus teevad temast Sinai poolsaare avastamata pärli. Tabas on paljud projektid valmimisel, näiteks saab Nuweiba rannikust Sinai parimate hotellide ja kuurortitega paik. Tabas asuva rahvusvahelise lennujaama ning sadamalinna Nuweibaga, tõotab sellest tulla Sinai järgmine kuum koht. Jälgides kuidas vesi päikeseloojangu ajal punakaks muutub ning võrratult Sinai mägesid peegeldab, on vaatepilt mis jätab jälje mällu igaveseks.

Vaata lisainfot!

Soovin sooduspakkumisi e-mailile

Reisikindlustus

Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt!
Kiire, lihtne ja mugav viist sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt.

Vali kindlustusfirma:
salva