Värsked sooduspakkumised:

  • Aeg Sihtkoht  Hind al.

Lisainfo ja broneerimine 600166, 5653023 või info@robinsonreisid.ee

Sitsiilia1 öö Sürakuusas – 1 öö Piazza Armerinas – 1 öö Agrigentos – 1 öö Palermo piirkonnas - 1 öö Taormina piirkonnas

Agrigento vanad templid ja Piazza Armerina antiikmosaiigid on vaid osa Sitsiilia rikkalikust ajaloopärandist. Lisaks põnevatele vaatamisväärsustele leiab Vahemere suurimalt saarelt kauni looduse ja Lõuna-Itaalia kuuma atmosfääri. Tõuseme Euroopa kõrgeima vulkaani tippu, mille nõlvu katavad tänu viljakale pinnasele lopsakad viinapuuistandused. Saame kohalikus veinikeldris ka ise neid veine proovida. Peale ringreisi lõppu jääb veel ka vaba aega Letojannis rannamõnude nautimiseks.

Eestikeelne ringreis toimub vähemalt 20 osavõtja korral 2014. a sügisel 08.10-15.10.

Reisi maksumus al. 969 € /reisija koht kaheses toas


Toscana1 öö San Marino – 1 öö Assisi – 2 ööd Chianciano Terme – 2 ööd Montecatini Terme - 1 öö Rimini

Toscana ringreisi käigus avaneb meie ees Kesk-Itaalia ajaloo ja kultuuri aardelaegas. San Marino väikeriigist viib tee meid Püha Frantsiskuse kodulinna Assisisse, mille silmapaistvaimaks vaatamisväärsuseks on meister Giotto freskodega kaunistatud kirik. Käime Toscana keskuses-Sienas, kust on pärit üks Euroopa kaitsepühakutest- Siena Katariina. Loomulikult ei saa Toscanasse sõites vaatamata jätta Pisa torni ning Itaalia renessansi sünnilinna Firenzet. Lisaks veel värviküllane Toscana maastik ning muidugi kohalikud veinid, mida saame proovida Monte Olive Maggiore kloostris ning  San Gimignano tornidelinnas.

Aurinko Toscana ringreis toimub 11.06-18.06.2014. 

Reisi maksumus al. 899 € /reisija koht kaheses toas


MarokoRingreis viib meid piki Atlandi ookeani rannikut Agadirist põhja poole, kus asub kolm Maroko kuninglikku linna - 40 km pikkuste ja kolmekordsete linnamüüridega Maroko Versailles'ks kutsutud Meknes, Lääne Mekaks ja Aafrika Ateenaks kutsutud Fes ning tänapäeva Maroko pealinn Rabat. Põhjas näeme ka Maroko suurimat linna Casablancat. Peale Maroko põhjaosaga tuvumist võtame suuna tagasi lõunasse ning jõuame läbi maalilise Atlase mäeaheliku kuninglikku Marrakechi. Ringreisi lõppedes jääb veel ka vaba aega Agadiris rannamõnude nautimiseks.

Agadir 1 öö - Casablanca 1 öö - Meknes 1 öö - Fes 1 öö - Marakech 2 ööd - Agadir 1 öö

Eestikeelse rühmajuhiga ringreis toimub 19.-26.11.2014

Reisi maksumus al. 999 € /reisija koht kaheses toas

Ringreisil kuulub hinna sisse lisaks hommiku- ja õhtusöökidele ka lõunasöök (5 korda). Agadiris on majutus hommiku- ja õhtusöökidega.


Lõuna-MarokoAgadir 1 öö - Marrakech 1 öö - Ouarzazate 1 öö - Merzouga 1 öö - Ouarzazade 1 öö - Agadir 2 ööd

Lõuna-Maroko parimad paigad: Marrakech, Atlase mäed, Sahara kõrb ja oaasid.

Korraldame Lõuna-Maroko parimaid paiku tutvustava ringreisi, mille sisse mahub nii Maroko rikast ajalugu ja kultuuri kui ka kontrastiderohket loodust. Sõidame Atlandi ookeani äärsest euroopalikust Agadirist läbi ajalooliste linnade ja külade, Atlase mägede ja palmioaaside kuldkollaste Sahara liivadüünideni välja. Avastame enda jaoks eheda Maroko, naudime selle lõhnu ja maitseid.

Eestikeelse rühmajuhiga ringreis toimub 2014. a kevadel 27.02.-06.03 ning sügisel 05.11-12.11.

2014. a sügisel 12.11-19.11 toimub sama ringreis ka venekeelsena.

Reisi maksumus al. 899 € /reisija koht kaheses toas

Ringreisil kuulub hinna sisse lisaks hommiku- ja õhtusöökidele ka lõunasöök (5 korda). Agadiris on majutus hommiku- ja õhtusöökidega.


Kreeka1 öö Zakynthos-2 ööd Kalamata-1öö Sparta-1 öö Tolo, 1 öö Ateena-1 öö Patras

Aurinko Kreeka ringreis toimub 03.09-10.09.2014

Reisi maksumus al. 979 € /reisija koht kaheses toas

Ringreisi käigus külastame mandri-Kreeka olulisimaid vaatamisväärsusi. Näeme olümpiamängude iidset sünnilinna Olümpiat, Messini antiiklinna varemeid, ajaloolist Mükeenet, Epidaurose kuulsat antiikteatrit, kitsast Korinthose kanalit, Ateena akropolist ja agoraad, keskaegset Monemvasia kindluslinna, Peloponneseose bütsantsiaegset pealinna Mystrast, Kreeka vabariigi esimeset pealinna Náfpliot ning maa-aluse järvega Dirose stalagmiidi- ja stalaktiidikoopaid.
Soovin sooduspakkumisi e-mailile

Reisikindlustus

Reisi turvaliselt ja osta reisikindlustus meilt!
Kiire, lihtne ja mugav viist sõlmida ja osta kindlustuslepinguid otse meie kodulehelt.

Vali kindlustusfirma:
salva